Dziś jest: Czwartek, 22 października 2020,     Napisz do nas
Newsletter Zarejestruj się Wyrejestruj się
Szukaj
Stowarzyszenie
Idea Kampanii
Projekty kampanii
Program Partnerski
Konkurs Szanuje.pl
Copyright
Sprawa dla reportera
E - mecenas
Park technologiczny
Firmy działające w Łódzkim Inkubatorze Technologicznym
IT w administracji
Nowoczesny Urząd
Polski Rynek Oprogramowania
PIIT
Patronaty
Grupy dyskusyjne
Kampania w województwach
Adresaci kampani
Firmy działające w Łódzkim Inkubatorze Technologicznym
powrót «

LIW Projekt -  projektowanie i produkcja nowoczesnego i innowacyjnego sprzętu rehabilitacyjnego osób niepełnosprawnych, m.in.  fotelików korekcyjno – profilaktycznych dla dzieci z porażeniem mózgowym.

COBA SOLUTIONS Sp. z o. o. – zaawansowane technologie informatyczne dla biznesu. Tworzy profesjonalne, kompleksowe oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Posiada własny system COBA pozwalający na sprawne zarządzanie firmą i relacjami z klientami.

Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce - skupia wszystkie polskie Technoparki. Wspiera instytucje, które pomagają przedsiębiorcom w rozpoczęciu działalności gospodarczej i w przetrwaniu na rynku. Stowarzyszenie zrzesza 150 członków.

3PR – public relations. Tworzenie wizerunku firmy. Najważniejszy cel: sprawić by o kliencie dowiedzieli się inni. 3PR prowadzą byli dziennikarze wielokrotnie nagradzani w kraju i zagranicą: Grand Press, Nagroda Fundacji im. Batorego, amerykańska Nagroda im. Kurta Schorka.

Keyvision Consulting – strategie zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami, działającymi m.in. w branżach wykorzystujących nowoczesne technologie. Keyvision organizuje cykl tworzenia marki przedsiębiorstwa: od rekrutacji, poprzez szkolenia, a skończywszy na rozwiązaniach informatycznych. Ich dodatkowy atut to tłumaczenia.

Synetrix  - usługi związane z przetwarzaniem dokumentów. Klientom oferuje kompleksowe rozwiązania do pracy z dokumentami, dobrane indywidualnie do ich potrzeb. Posiada tytuł Xerox Business Partner w zakresie rozwiązań do zarządzania dokumentem cyfrowym, w tym wysokowydajnych systemów skanujących producenta.

Mobileselling - tworzy informatyczny system wspierający sprzedaż produktów. Oferta opiera się na dzierżawieniu palmtopów  wraz z autorskim programem firmom dla ich przedstawicieli handlowych. Ci  zaś wykorzystując łącza GSM przesyłać mogą zamówienia, informacje o produktach, klientach. Dzięki temu firma ma natychmiast informację na temat pracy przedstawicieli i sytuacji na rynku sprzedaży.

2px - zajmuje się tworzeniem oprogramowana do iPhone, hitu rynkowego i jednocześnie sztandarowego produktu  amerykańskiego koncernu Apple. Jej właścicielem jest Arkadiusz Młynarczyk , który jako pierwszy Polak, pisze programy na iPhone – wszystkie bardzo pozytywnie odebrane zarówno przez użytkowników, jak i amerykańskich specjalistów z branży IT.

Stay
- pomoc w doborze i wdrożeniu narzędzi informatycznych usprawniających pracę przedsiębiorstwa. Gruntowna analiza specyfiki klienta  pozwala tworzyć zintegrowany system informatyczny zarządzający niemal wszystkimi procesami, które zachodzą w firmie.

W4E Centrum Energetyki Wiatrowej
– profesjonalne, kompleksowe rozwiązania obejmujące budowę i eksploatację farm wiatrowych oraz pojedynczych turbin. Firma doradza klientom od początku inwestycji, prowadzi szkolenia, wykonuje pomiary, nadzoruje wykonawców. Prowadzi ponadto działania promujące odnawialne źródła energii.

Comcontrol – tworzy specjalistyczny sprzęt i programy informatyczne wykorzystywane w przetwórstwie mleczarskim. Są to m.in. specjalne komputery montowane w cysternach przewożących mleko.

4Commerce – branża informatyczna, handlowy portal internetowy.

Kayode Kalejaiye - laureat konkursu dla tzw. Techostarterów,  prowadzonego przez łódzką Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości. W ŁIT zamierza Pan Kalejaiye realizuje pomysł produkcji paneli grzejąco – chłodzących.

Joanna Rózga – Grzywa – produkcja specjalnych kubków utrzymujących wysoką lub niską temperaturę płynu

ANT – właściciel firmy zamierza wytwarzać nowy rodzaj modeliny, którego nie trzeba będzie poddawać obróbce termicznej

PARTNERZY I SPONSORZY
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. szanuje.pl 2007 90-113 Łódź, ul. Traugutta 21/23, info@szanuje.pl copyright by NT GROUP