Dziś jest: Poniedziałek, 11 grudnia 2023,     Napisz do nas
Newsletter Zarejestruj się Wyrejestruj się
Szukaj
Stowarzyszenie
Idea Kampanii
Projekty kampanii
Program Partnerski
Konkurs Szanuje.pl
Copyright
Sprawa dla reportera
E - mecenas
Park technologiczny
IT w administracji
Nowoczesny Urząd
Polski Rynek Oprogramowania
PIIT
Patronaty
Grupy dyskusyjne
Kampania w województwach
Adresaci kampani
Program Partnerski
powrót «

Stowarzyszenie Szanuje.pl realizując swoje cele statutowe związane z promocją i wspieraniem poszanowania własności intelektualnej w odniesieniu do innowacyjności i rozwoju myśli technologicznej zaprasza do współpracy Instytucje Audytorskie w Polsce.

Celem współpracy z Audytorami jest wyłonienie firm i instytucji, które swoją działalnością potwierdzają poszanowanie dla własności intelektualnej, etykę i kulturę biznesu. Przystępując do programu partnerskiego Szanuje.pl Instytucje Audytorskie poza swoją statutową działalnością zobowiązane są do podjęcia szeregu działań społecznych ukierunkowanych na propagowanie poszanowania dla własności intelektualnej oraz podjęcia się realizacji projektów społecznych pod auspicjami Kampanii Społecznej Szanuje.pl zmierzających do podniesienia świadomości społecznej na temat prawa autorskiego i praw pokrewnych już od najmłodszych lat.

W opinii Stowarzyszenia Szanuje.pl, w dobie trudnych do egzekwowania przepisów prawnych chroniących prawa autorskie twórców wynikające z ustawy, od Instytucji Audytorskich powinno wymagać się wkładu i zaangażowania w społeczne działania edukacyjne zmierzające do podnoszenia świadomości o wartości intelektualnej.


Stowarzyszenie Szanuje.pl rekomenduje Instytucje Audytorskie, które podejmą się zaangażowania społecznego niesienia informacji o trudzie i wkładzie pracy jednostki na rzecz i dla dobra ogółu. Stowarzyszenie wspiera Audytorów wiedzą merytoryczną, praktycznymi działaniami, opieką medialną projektów realizowanych pod auspicjami Kampanii replica watches Społecznej Szanuje.pl

Od Instytucji Audytorskich Stowarzyszenie Szanuje.pl oczekuje współpracy na rzecz wyłonienia Laureatów Kampanii Społecznej Szanuje.pl.Stowarzyszenie Szanuje.pl poleca:

NT GROUP                AGENCJA HETMAN                IT4

 

PARTNERZY I SPONSORZY
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. szanuje.pl 2007 90-113 Łódź, ul. Traugutta 21/23, info@szanuje.pl copyright by NT GROUP