Dziś jest: Niedziela, 24 stycznia 2021,     Napisz do nas
Newsletter Zarejestruj się Wyrejestruj się
Szukaj
Stowarzyszenie
Idea Kampanii
Projekty kampanii
Program Partnerski
Konkurs Szanuje.pl
Copyright
Sprawa dla reportera
E - mecenas
Park technologiczny
IT w administracji
Nowoczesny Urząd
Polski Rynek Oprogramowania
PIIT
Patronaty
Patronat honorowy
Patronat technologiczny
Patronat naukowy
Patronat problemowy
Patronat medialny
Grupy dyskusyjne
Kampania w województwach
Adresaci kampani
Patronat problemowy
powrót «
Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji jest organizacją przedsiębiorstw teleinformatycznych, czyli takich które w najbardziej jaskrawy sposób reprezentują gospodarkę opartą na wiedzy. A skoro tak to poszanowanie własności intelektualnej i możliwości zarządzania własnością intelektualną są życiową potrzebą i koniecznością naszych członków.

Firmy, które należą do PIIT reprezentują różne rodzaje działalności i różne modele biznesowe – są firmy zajmujące sprzętem elektronicznym, oprogramowaniem i świadczeniem usług poprzez sieć. Wśród nich są takie, które preferują model biznesowy oparty na licencjach „open source”, jak również takie, które korzystają z bardziej klasycznych form sprzedaży. Jednak dla nich wszystkich własność intelektualna stanowią rację bytu, budowania swojej przyszłości, sukcesu biznesowego i tworzenia nowych miejsc pracy.

Dlatego też PIIT z radością wita inicjatywy takie jak kampania Szanuje.pl ponieważ podnoszą one zrozumienie i wiedzę związaną ze sprawami jakimi zajmujemy się w Izbie każdego dnia!
PARTNERZY I SPONSORZY
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. szanuje.pl 2007 90-113 Łódź, ul. Traugutta 21/23, info@szanuje.pl copyright by NT GROUP