Dziś jest: Poniedziałek, 11 grudnia 2023,     Napisz do nas
Newsletter Zarejestruj się Wyrejestruj się
Szukaj
Stowarzyszenie
Statut
Misja
Cele
Członkowie
Zarząd
Loże ekspertów
Idea Kampanii
Projekty kampanii
Program Partnerski
Konkurs Szanuje.pl
Copyright
Sprawa dla reportera
E - mecenas
Park technologiczny
IT w administracji
Nowoczesny Urząd
Polski Rynek Oprogramowania
PIIT
Patronaty
Grupy dyskusyjne
Kampania w województwach
Adresaci kampani
Stowarzyszenie
powrót «
replica watches

Stowarzyszenie Szanuje.pl jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie propagowania poszanowania dla własności intelektualnej. Stowarzyszenie podejmuje działania mające na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat prawa autorskiego i praw pokrewnych w dobie internetu i nowoczesnych technologii w kontekście wspierania innowacyjnej myśli technologicznej oraz aktywizację  różnych środowisk do działania na rzecz pozytywnego stosunku do szeroko pojętych środowisk twórczych, wyrównywania szans twórców.

Założeniem Stowarzyszenia Szanuje.pl jest realizacja powyższych celów za pomocą nowoczesnej socjotechniki, współpracy z innymi organizacjami o charakterze wspierającym ochronę własności intelektualnej, działań edukacyjnych w różnych grupach społecznych i wiekowych z wykorzystaniem wysokiej jakości narzędzi.

Szczególnym obszarem aktywności Stowarzyszenia Szanuje.pl jest wspieranie oraz rozwój kultury jako skutecznych i atrakcyjnych form edukacji w zakresie prawa autorskiego i praw pokrewnych.


w trakcie rejestracji

PARTNERZY I SPONSORZY
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. szanuje.pl 2007 90-113 Łódź, ul. Traugutta 21/23, info@szanuje.pl copyright by NT GROUP